Spirit - kapitola 2 - Vílí Akademie

8. července 2013 v 17:36 | Pavli |  Kapitoly


Kapitola 2 - Vílí Akademie

Když mě Sein přivezl na Vílí Akademii už tam byly snad všichni, a tak jsem se se Seinem rozloučila a úspěšně se protlačila k podiu, zrovna když na něj vstoupila paní ředitelka Minor.

"Mile víly, s radostí vás všechny vítám na Vílí Akademii, jedné
z nejprestižnějších škol pro víly v celé magické dimenzi. Tento rok se na naši školu dostalo rekordních 34 nových žaček. Také jste si mohly všimnout, že budova prošla menší rekonstrukcí, takže teď bude pobyt zde mnohem bezpečnější. Pokud ovšem nechcete mimo vyučování přebývat ve škole, můžete s povolením rodičů odcházet domů. Tím pádem ovšem nebudete moc být v Akademii na snídani nebo večeři. Přeji vám, ať se vám ve škole po celý rok líbí a ať vám kouzlení jde a přináší pouze radost. Teď prosím následujte své paní učitelky do tříd." řekla paní ředitelka Minor a odebrala se z sekundánkami do třídy. Byla totiž jejich třídní.

Rozhlížela jsem se po naši třídní. Tu jsem si ji všimla. Stála u vchodu do školy a svolávala nás. Potom jsme se vydaly do třídy a následovalo krátké představení.

"Ahoj, já jsem Prommesa a od dnešního dne budu vaše třídní učitelka až do oktávy. Taky vás budu mít na Práci s Aurou.
A teď se postupně představte vy."

Tak jsme se postupně představily, a pak šly do svých pokojů. Jako každá princezna jsem měla pokoj sama pro sebe. A později jsem za to byla vděčná.

Hned další den ve škole jsem totiž zjistila, že holky ze třídy jsou spíše uzavřenější. Bavily se jen v malých hloučcích, ve kterých se většinou znaly mimo školu.
Učení mi šlo skoro samo a po přibližně 2 týdnech jsem se stala nejlepší ve třídě. Né, že bych se chtěla vychloubat, ale byla to pravda.

Všechno bylo fajn, až na to, že si na mně 2 holky vyloženě zasedly. Jmenovali se Valentine a Jacklin.
Valentine je víla lásky a prává blondýnka. Skoro ze všech předmětů propadá, ale myslí si, že když je princezna Laeivie tak ji všechno projde. Jacklin je víla pokladu. Vlasy má taky blond, ale myslím si, že byla bruneta. Pořád mně otravují a utahují si ze mě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama