Kapitola 11 - ???

2. srpna 2013 v 19:14 | Pavli |  Kapitoly
Omlouvám se, že jsem tak dlouho nepsala, ale nevěděla jsem přesně jak by měla Spirit reagovat. Taky by vás mohl udivit název této kapitoly (???), ale ty 3 otazníky přesně vystihují smysl této kapitoly. Zmatek...

Kapitola 11 - ???

Když ředitelka Minor dočetla, všichni čekali, co na to řeknu, a to mě po pravdě trochu děsilo.

"Počkat, to je jen mýtus, že? Historie? Mamka by si přece nic nezačala s čarodějem? Že ne mami?" Místo mamky mi odpověděla ředitelka Nasty:

"Historie se opakuje."

"Mami?" pořád jsem doufala, že to popře a pro mou dvojí magii se najde jiné vysvětlení, jenže ona jen sklopila oči, již plné slz a řekla: "Promiň Spirit."

"Jak jsi mohla! Vždyť čarodějky a čarodějové jsou tak, tak, hnusní!" Všimla jsem si pohledu Nasty, který naznačoval, že nejsme o moc lepší, ale já neměla náladu se ji omlouvat " Teď kvůli tobě budu mít jen problémy. Už s tebou nechci mít nic společného!" musela jsem se přemáhat, abych na ni neuvrhla nějakou kletbu jako na Valentine a vyběhla jsem z knihovny. Zastavila jsem se až u fontány a tam se rozbrečela. Po chvíli jsem na cestě uslyšela kroky.

"Spirit, nebreč, vždyť to nebude tak hrozný, a na Memory se nezlob." přišel mně utěšit Sein.

"Nebude tak hrozný? Vždyť po mě jde celý vesmír! A ke všemu můj otec je nějakej pošahanej čaroděj. A já vždycky věřila, že se k nám jednou vrátí. Ne, že bych tě neměla ráda jenže…" zase jsem se rozbrečela.

"Klid. Dneska půjdeš ještě domů a zítra odpoledne nastoupíš zpátky na akademii. Nebudeš, ale v primě, nýbrž v sekundě. Tu vede ředitelka Minor a ta chce mít tvoje síly pod kontrolou, a navíc ty se svou sílu musíš naučit ovládat co nejdříve, aby ses při případném útoku dokázala ubránit."

Konečně nějaká pozitivní zpráva, vracím se na akademii, a nebudu ve třídě s tou otravnou Valentine, ale s holkama. Pak jsem šla ze Seinem k vznášedlu. Mamka na mě vrhala smutné pohledy, ale já ji ignorovala. Doma jsem jen lehla a spala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co mám psát dřív?

Plejády 50% (2)
Spirit 25% (1)
Jiný příběh 0% (0)
Písničky 25% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama