Spirit - kapitola 12 - Radostné setkání

6. srpna 2013 v 13:39 | Pavli |  Kapitoly

Kapitola 12 - Radostné setkání

Když jsem se ráno probudila, bylo už světlo.

"Kolik je asi hodin?" Podívala jsem se na budík. "To je už jedenáct!?! Většinou tak pozdě nestávám. Ale co se divím, vždyť jsem šla spát až v 1 ráno. Na to, že je 11, je tu moc velké ticho. Ségra mě většinou tahá z postele už v 7."

Když jsem už převlečená šla na snídani (nebo spíš oběd) nikoho jsem nepotkala. Až v kuchyni jsem narazila na Peny, naší kuchařku.

"Dobré ráno slečno."

"Dobré ráno Peny. Kde jsou všichni?"

"Vaše matka šla na důležitou konferenci a váš otec vzal vaši sestru do zoo. Chtěli vás vzít sebou, ale nechtěly vás budit. Prý jste včera měla těžkou noc. Co si dáte na snídani?"

"Půjdu se projet a po cestě si něco koupím. Asi pojedu na akademii a tam potom poobědvám. Mohla bys mi tam poslat kufry. Díky, já teď spěchám! Čau!"

"Ale slečno…" víc už jsem neslyšela, protože jsem se hnala ke dveřím.

Jak jsem mohla zapomenout, že sekundánky dneska končí už ve 12. Už se na ně těším. Naskočila jsem na skůtr, stavila se v pekárně a rozjela se na Akademii.

Holky na mě už čekaly. Když jsem sesedla ze skůtru, objaly jsme se a šly do parku, kde jsem jim pověděla, všechno co jsem za těch pár týdnů, co jsme se neviděly, zažila. Od nich jsem zase zjistila, že zkoušky budeme dělat až zítra, a pak nám začínají prázdniny. Když mi přišly kufry, šla jsem se vybalit. Protože jsem změnila stupeň, musela jsem se přestěhovat do jiného pavilonu. Nebyl tam, ale žádný volný pokoj. Naštěstí holka co bydlela, s Lunou a Andreou, se rozhodla, že bude dojíždět a tak jsem nakonec bydlela s nimi. Zkoušky dopadly dobře a já se s holkama domluvila, že se mnou navštíví magického klíčníka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co mám psát dřív?

Plejády 50% (2)
Spirit 25% (1)
Jiný příběh 0% (0)
Písničky 25% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama