3. kapitola - pradávná magie

14. října 2013 v 18:23 | Pavli |  Plejády

Kapitola 3

"Tý dý dý! Tý dý dý!" probudí mě známý zvuk a tak rozmrzele vstanu a zaklapnu budík. Ale co to, ten zvuk ne a ne přestat.

"Mobil!" vzpomenu si konečně, z čeho ten otravný zvuk vychází, a letím ze schodů do obýváku, kde neustále zvoní můj mobil.

"Ahoj Viky. Kde jsi? Vždyť nám za 5 minut začíná zkouška kouzlení." ozve se Týna, která není očividně nadšená z toho, že zas přijdu pozdě.

"Jo, už jdu." řeknu jen, položím mobil a letím se převléct, učesat a udělat další věci, co se obyčejně ráno dělají, ale stokrát rychleji. Nakonec jsem popadla crosant, sedla na kolo a jela ke kavárně Sevan coffe, kde jsme měly sraz.

Týna, Sára, Chelsie, Linsy a Erika tam na mě už čekaly. Ani jsem neměla čas vydechnout, protože jsme se hned rozjely. Jely jsme spletí mnoha uliček, kterými jsem v životě nejela, až jsme dorazily na velký plác.

"Tak jsme tu." řekla nakonec Erika, použila kouzlo zrcadel, které ji umožnilo naklonovat se, aby se mohla každé z nás naplno věnovat.

"Takže Viky." přišla ke mně "pokud se chceš naučit ovládat svou sílu, musíš se naprosto soustředit. Sedni si tady na zem a chvilku počkej." Moc se mi v mé nové bílé sukni na tu špinavou zem nechtělo, ale když to znamenalo, že se naučím používat kouzelnou sílu plejád, tak jsem to riziko podstoupila. Ani sem si nevšimla, že kolem mě Erika skládá do kruhu uhlíky.

Tu mi do hlavy vlétla myšlenka. Ani nevím jak, ale něco tam vevnitř mi říkalo, že se mám pekelně soustředit na jeden uhlík. Podívala jsem se na Eriku. Ta nic neříkala, jen se tak na mě usmívala. Byla jsem rozhodnutá to alespoň vyzkoušet. Dívala jsem se na ten uhlík, až mě oči bolely. Bylo to jako věčnost.

Ale pak, uhlík se rozhořel a spolu s ním i ostatní uhlíky co ležely kolem mě. To však nebyl konec. Uhlíky vzlétly a začaly rotovat. Byla to taková krása, že bych se na to mohla dívat na Vždy. Nešlo to. Po chvíli jsem se přenesla časem i prostorem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Příjdeš tu zas ?

Ano 80% (12)
Ne 0% (0)
Možná 20% (3)
Nikdy jsem tu nebyl/a ... 0% (0)

Komentáře

1 Amber Amber | Web | 18. října 2013 v 19:26 | Reagovat

Super, jsem zvědavá, kam se přenesla ;-)

2 Pavli / ja17 Pavli / ja17 | Web | 20. října 2013 v 21:01 | Reagovat

Díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama