Barva charakteru I. - Dívky

12. července 2015 v 16:47 | Pavli
Toto téma jsem nucena načít dřív, než příjde jeho chvíle a i přestože na něj nejte připraveni ani vy ani já. Sama ještě neznám dost lidí (má nesmělá část statečně (?) brání mou rozjařenou povahu k rozletu), abych mohla ze všech 360° úhlu pojmout toto rozsáhlé téma. Proto zatím jen okrajově načnu pár typů dívek (některými z nich jsem si prošla proto je znám lépe než chlapecké), abych je mohla v dalších článcích oslovovat jen zkatkou. Chci jen klasicky podtknout, že obyčejný smrtelník pravděpodobně za svůj život projde minimáně 3 z těchto typů a typy většinou následují v následujícím pořadí.


Pokud chceš vědět víc, klikni na celý článek :)Sladký, ne-li přinceznovský typ (SP)
U dívek je to většinou první typ, kterým prochází. Všichni jistě víte o čem mluvím. Sukrkandl, panenky (můžou být nahrazeny mladšími dětmi), malovátka. Barva typu - růžová. Oblíbené zvíře - kočička.

Fanoušek (F)
Directioners (apod.), ale i potterhearts a další knižní fangirls . Prostě zarytí fandové všech svých reálných i fiktivních idolů. Často také autoři nebo čtenáři fanfikcí, ale i jiných příběhů. Barva typu - fialová. Oblíbené zvíře - kůň.

Ubrečený melancholik (UM)
Člověk, který si prošel nějakým velkým úskalím, prochází jím nebo má, alespoň pocit, že celý svět stojí proti němu.
Barva - tmavě modrá (popřípadě černá).

Zelená (?)
Pozn. (Au)torky: Moje zelené období naazovalo hned na fialové proto je částečně spojeno s modrým a já tedy nedokážu přesně pojmout jeho podstatu. Pokud je, milá čtenářko (tímto mluvím jen k dívkám, jelikož si nejsem úplně jistá chlapeckými charakterovými barvami), tvoje oblíbená barva zelená, je velmi pravděpodobné, že jsi právě v tomto charakterovém období, prosím tě tímto, abys mi napsala něco sama o sobě a já pak mohla lépe popsat toto období.

Art maker (AM)
Pořád si čmárá za okraje sešitů, potřebuje popustit uzdu své fantasii a kreativitě.

Hvězda večírků (HV)
Sebevědomá bytost, které obyčejně ví, co chce a snaží se toho i dosáhnout, což se jí také daří.

Můžete si všimnout, že poslední typy nejsou příliš popsány. je to proto, že se sama nacházím teprve někde mezi zeleným a oranžovým obdobím. Toto téma snad někdy znovu rozeberu až se na něj budu cítit více připravena. Ještě ke konci znovu připomínám, že se nenajde člověk, který by celý svůj život patřil pouze do jednoho období.

Povahy lidí jsou pestré jakrozkvetlá louka a ti nejčistčí záři barvami duhy.
Vaše Pavli
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gil Gil | Web | 12. července 2015 v 19:25 | Reagovat

Tohle je úplně parádní! :-) Ano, rozhodně to dost sedí a člověk by v tom, když vzpomíná, našel sám sebe i každou kamarádku :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama