Co je to za blog??

11. července 2015 v 21:12 | Pavli
Tuto otázku si možná položí ti, jenž můj blog znají jako blog nepříliš zdařilé a naprosto lenivé spisovatelky. Přesto pokud četli pár předcházejících článku museli jste vědět, že k tomuto článku dříve či později dojde. Můj blog je opět vzkříšen ze zapomnění, tentokrát s jiným než ryze spisovatelským námětem.
Hned zezačátku vás musím upozornit, že minimálně příští 2 týdny se zde neoběví ani čárka, jelikož budu mimo Síť, která nás v dnešní době má už dávno v hrsti a většina rybek se z ní ani nepokouší uprchnout, jelikož si už skoro nedokáží představit život mimo ní.
Tento článek, ale nemá vést k dlouhým fylozofickým debatám na téma závislost na Internetu, nýbrž se vám jeho prostřednictvým snažím oznámit můj náhlý popud, využít toto dobrovolné rozhodnutí, být nadále vězněm Sítě, alespoň k nějaké produktivní a kreativní činnosti.
Sama ještě přesně nevím jakým směrem se v těchto nových vodách výdám, takže vás (a sebe s vámi) nechám napochybách, jak se tento blog dál vyvine a zda nejde pouze o chvilkový pohnutek, jenž mě z čistajasna napadl.


Tak naschledanou (snad ne jen strohé sbohem)
Vám přeje Vaše Pavli

P.S.: Pravě jsem projela pár starých článku a zjistila jsem, že jsem chtěla dělat recenze na filmy. Teď se nad svým mírně pošetilým nápadem usmívám, jelikož jsem právě půl hodiny přemýšlela jak mám vlastně pojmenovat tu rozdvojenou podivně smýšlející bytost, jenž právě vede mé prsty po klávesnicim Tak jak jsem se mohla považovat za osobu z dostatečným přehledem a vyhrazeným názorem, kterou bych jako správná recenzistka měla být? Touto otázkou, jenž nakonec zůstane stejně navždy nezotpovězena, se s vámi loučím, milý čtenáři, a ke konci přikládám citát, jenž snad nachvíli utišil můj stud nad mou naivitou a pošetilostí a vrátil mi již tak těžce vydobytou hrdost.

"Za žádných okolností nelituj svých dřívějších činů, protože v tu chvíli si to právě tak chtěl."

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byla jsi tu ?

klik :-)

Komentáře

1 Gil Gil | Web | 12. července 2015 v 19:53 | Reagovat

Mně se líbí, že každý si na filmu může všimnout něčeho trošku jiného a to vyzdvihnout, každý film vnímá jinak a to je právě to nejzajímavější, všechny ty postřehy. Určitě nejsi naivní a pošetilá. Určitě nejsou správní a špatní recenzisté. Co kdyby někoho zajímala recenze zrovna a právě od Tebe? :-) Mi se už stalo i že jsem četla recenzi od slavné a světem protřelé blogerky a oproti běžnému očekávání mě opravdu neoslovila. Pak jsem četla recenzi od někoho, kdo zkoušel psát poprvé (pořád se v úvodu omlouval) a psal o svém nejmilejším filmu a bylo to tak procítěné, nápadité, prostě super.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama